image Beatrix nuk hynë në Big Brother, kjo është arsyeja
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Beatrix nuk hynë në Big Brother, kjo është arsyeja

news image

Beatrix Ramosaj ka vendosur që të mos hyjë në shtëpi të Big Brother Albania VIP.

Arsyeja është bërë për shkak të një vizite që kanë bërë disa artistë të njohur.

Ermal Mamaqi kishte folur për një ftesë që do ia bënte Bora Zemanit në serialin e tij dhe Donaldi kishte thënë se “ta paguante sa mirë Borën”.

Kjo ka bërë që Beatrix të mos hyjë sonte në shtëpi.

/GazetaSinjali/