image Avdullah Hasani jep dorëheqje nga pozita e shefit të Task Forcës Kundër Narkotikëve - Sinjali

Njoftim/ Avdullah Hasani jep dorëheqje nga pozita e shefit të Task Forcës Kundër Narkotikëve

news image

Avullah Hasani ka dhënë dorëheqje nga pozita e shefit të Task Forcës Kundër Narkotikëve te të rinjtë dhe Siguri në shkolla.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Hasani përmes një shkrimi të publikuar në rrjetin social Facebook, shkruan Gazeta Sinjali.

Ai nuk ka dhënë detaje rreth dorëheqjejes, teksa ka thënë se angazhimi i tij tani e tutje do të jetë vetëm profesional.

Të dashur miq, Kam dhënë DORËHEQJE nga pozita e Shefit të Task Forcës Kundër Narkotik tek të Rinjtë dhe Siguri në…

Gepostet von Avdullah Hasani am Dienstag, 11. Februar 2020

Teksa kujtojmë se ditën e nesërme, Qeveria e Kosovës do ta mbajë mbledhjen e parë të rregullt, në orën 10:00.

Gazeta Sinjali merr vesh se pikat e para të mbledhjes së nesërme të qeverisë kanë të bëjnë me shfuqizimin e disa vendimeve të marra nga Qeveria Haradinaj./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin