image Aubameyang dhe Lacazette drejt largimit, Arsenal gjen zëvendësuesin në La Liga - Sinjali

Futboll/ Aubameyang dhe Lacazette drejt largimit, Arsenal gjen zëvendësuesin në La Liga

news image

Me shumë gjasë skuadra e Arsenal në merkaton verore mund të humbas dy sulmuesit e saj, Aubameyang dhe Lacazette.

Por, me paratë që do t’i fitoj nga shitja e dyshës, Arsenal do të blej zëvendësuesin e tyre, transmeton Gazeta Sinjali.

Sipas ‘Sunday Mirror’, trajneri i Arsenal, Mikel Arteta e shehë sulmuesin e Valencias, Rodrigo Moreno si të denjë për ta transferuar.

Moreno verën e kaluar ishte afër transferimit në Real Madrid, kurse në janar Barcelona u interesua për të./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin