image Atmosferë e jashtëzakonshme e Dardanëve në Cyrih - Sinjali

Atmosferë e jashtëzakonshme e Dardanëve në Cyrih

news image

Kombëtarja e Kosovës është duke u përkrahur në masë të madhe nga vendi ku do të zhvillohet miqësorja mes Kosovës dhe Zvicrës, në Cyrih.

Në një video në Twitter, Dardanë të shumë shihen në qytetin zviceran, në përkrahje të Kosovës.

Padyshim se kjo do të jetë një motivim shtesë për lojtarët e Kosovës, për të synuar një rezultat sa më pozitiv në përballjen e sotme.

/GazetaSinjaliSport/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: