image Atdheu djeg live foton e ish-konkurrentit të Përputhen - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

107921

Të shëruar

105549

Të vdekur

2265

Atdheu djeg live foton e ish-konkurrentit të Përputhen

news image

Atdhe Xharavina ka habitur me veprimin e tij në një nga daljet e fundit televizive.

Blerimi, konkurrenti nga Maqedonia e Veriut, i cili më parë kishte akuzuar Atdheun si njeri jo stabil dhe të paqëndrueshëm.

Sipas formatit të emisionit i ftuari flet për personazhin për të cilin pyetur duke mbajtur fotografinë e tij/saj në duar.

Si përgjigje për akuzat e hedhura nga Blerimi, djaloshi nga Gjakova bëri një veprim të habitshëm.

Duke mos dhënë asnjë koment ai ndezi flakë fotografinë e Blerimit dhe me të ndezi cigaren. /GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: