image Atalanta barazon me Lazion fal golit të kohës shtesë - Sinjali

Atalanta barazon me Lazion fal golit të kohës shtesë

news image

Atalanta dhe Lazio janë përballur në kuadër të xhiros së 11-të në Serie A, shkruan Sinjali Sport.

Derbi i ditës në futbollin italian përfundoi pa fitues, pasi barazuan me rezultat 2-2.

Lazio i shënoi golat me Pedron dhe kapitenin Immobile, kurse vendasit shënuan golat me anë të Duvan Zapatas dhe Marten de Roon.

Me këtë fitore barazim vendasit kanë 19 pikë në pozitën e pestë, kurse mysafirët me 18 pikë janë në vendin e gjashtë.

Në këtë takim Elseid Hysaj i kompletoi 90 minuta, kurse Vedat Muriqi luajti rreth 10 minuta. /Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: