image Arta Nitaj bllokon rrjetet sociale, një ditë pas publikimit të fotove "topless" - Sinjali

Arta Nitaj bllokon rrjetet sociale, një ditë pas publikimit të fotove “topless”

news image

Aktorja dhe modelja e njohur nga Deçani, Arta Nitaj, është “zhdukur” nga rrjetet sociale, një ditë pasi që postoi fotografi “topless”, shkruan Gazeta Sinjali.

Nuk dihet nëse bllokimi i llogarive të saj në Facebook dhe Instagram është bërë nga vetë modelja, apo i janë hakuar nga dikush.

Megjithatë, ajo që dihet është që bukuroshja nga Deçani nuk gjendet më në rrjete sociale.

Më poshtë gjeni fotografitë “topless” të saj, të postuara gjatë ditës së djeshme./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin