image Arsenali realizon golin e dytë, shumë afër fitores - VIDEO - Sinjali

Arsenali realizon golin e dytë, shumë afër fitores – VIDEO

news image

Arsenali ka shënuar edhe golin e dytë në ndeshjen ndaj Crystal Palaces.

Goditja e Bukayo Sakas u devijua nga mbrojtësi Marc Guehi i cili aksidentalisht futi me kokë topin në rrjetën e tij në minutën e 85-të.

‘Gunners’ tani kanë avantazhin e dy golave dhe janë shumë afër që të nisin me fitore kampanjën e edicionit të ri në Premier League.

Golin mund ta shikoni KËTU

/GazetaSinjaliSport/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: