COVID-19

Të infektuar

132

Të sheruar

16

Të vdekur

1

Showbiz/ Arilena Ara zbulon se ku frymëzohet për muzikë

news image

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arilena Ara krahas muzikës është tejet aktive edhe në rrjetet sociale ku numëron miliona ndjekës.

Së fundmi në profilin e saj në Instagram, artistja ka bërë të ditur se frymëzimi i saj i përhershëm është legjenda e muzikës, Michael Jackson.

“Frymëzimi im i përhershëm, MJ”, ka shkruar Arilena në mbishkrimin e imazhit të publikuar.

View this post on Instagram

My forever Inspiration! M.J

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Artistja shqiptare ka marrë komente të shumta nga ndjekësit, të cilët nuk kanë hezituar t’i shkruajnë asaj fjalët më të mira si dhe kanë thënë që shpresojnë se një ditë ajo do të bëhet me yll në “Walk of Fame”./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin