COVID-19

Të infektuar

1123

Të shëruar

847

Të vdekur

30

Showbiz/ Ardian Bujupi publikon këngën e re ‘Modela’

news image

Këngëtari i njohur, Ardian Bujupi ka lansuar projektin e shumëpritur, të cilin e ka paralajmëruar kohë më parë, shkruan Gazeta Sinjali.

Kënga mban titullin ‘Modela’ dhe është shoqëruar edhe me vidoklip nga këngëtari, i cili sërish interpreton një stil të veçantë.

Kujtojmë se Ardiani gjatë kohës së karantinimit ka lansuar edhe një projekt tjetër muzikor, klipin e së cilit e kishte punuar së bashku me fansat e tij. /GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: