image Alby tregon se është takuar me Kylian Mbappen – zbulon detajet nga darka

Bota e Yjeve

Alby tregon se është takuar me Kylian Mbappen – zbulon detajet nga darka

news image

Ish-aktorja e filmave për të rritur, Alby the Rydes, ka treguar disa gjëra nga jeta dhe puna e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Së fundmi në një bisedë me Lumbardhin dhe Kaderin, Alby tha se është njohur me yllin e PSG-së, Kylian Mbappe.

“Jam njohur me Mbappen në Miami me njerëz që e njohin, kemi ngrënë darkë, marrin shtëpi të madhe në Florida”, tha ajo.

“Kemi qenë në party, bëhemi gati, vijnë vajza nga jashtë”, tha tutje Alby.

Ndryshe, ajo ka treguar se puna e saj nisi për shkak të kushteve financiare.

/GazetaSinjali/