image Aksident trafiku në Pejë, raportohet për disa të lënduar
[wp-story id="814678"]

Siguri

Aksident trafiku në Pejë, raportohet për disa të lënduar

news image

Një aksident trafiku raportohet të ketë ndodhur në orët e vona, në fshatin Raushiq të Pejës.

Në vendngjarje kanë zbarkuar policia dhe ambulanca.

Në aksident raportohet se janë lënduar disa persona.

Sinjali do të iu mbajë të informuar.

/GazetaSinjali/