image Aksident në Obiliq, goditen dy këmbësorë

Siguri

Aksident në Obiliq, goditen dy këmbësorë

news image

Një aksident raportohet të ketë ndodhur këto orët e mbrëmjes në Obiliq, në rrugën “Hasan Prishtina”.

Nga disa pamje dhe informacione nga sinjalizuesit, thuhet se dy këmbësorë janë goditur nga një veturë.

Po të njëjtit theksojnë se në këtë aksident janë të përfshirë një grua dhe një fëmijë.

FOTO 1
FOTO 1

Gazeta Sinjali do të ju mbajë të informuar.

/GazetaSinjali/