image Aksident i rëndë te Ura e Moglices në Gjakovë, raportohet për të lënduar

Siguri

Aksident i rëndë te Ura e Moglices në Gjakovë, raportohet për të lënduar

news image

Numri i madh i aksidenteve në trafik po vazhdon të jetë shqetësues. Çdo ditë raportohet për aksidente të shumta në komunikacion dhe në të shumtën e rasteve shkaktohen si pasojë e pakujdesisë së shoferëve gjatë vozitjes, duke rrezikuar kështu jetën e tyre dhe të pjesëmarrësve tjerë në trafik, raporton Gazeta Sinjali.

Një aksident i rëndë raportohet se ka ndodhur pasditen e sotme te Ura e Moglices në Gjakovë.

Sinjalizues të Gazetës Sinjali kanë dërguar pamjet nga aksidenti. Sipas të njëjtëve, njëra veturë është kapluar nga flakët dhe ka persona të lënduar.

Sinjali ka kontaktuar Policinë dhe është në pritje të një përgjigje.

/GazetaSinjali/