image Aksident i rëndë në Shqipëri, goditet për vdekje 60-vjeçari - Sinjali

Rajon/ Aksident i rëndë në Shqipëri, goditet për vdekje 60-vjeçari

news image

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti që ndodhi sot në qytetin e Elbasanit.

60 vjeçari është përplasur për vdekje nga një makinë, teksa po kalonte rrugën.

“Shtetasi L.K., 47 vjeç, banues në Tiranë, duke drejtuar mjetin tip “Volkswagen”, ka aksidentuar një shtetas  këmbësor, rreth 60 vjeç, ende i paidentifikuar, i cili ka ndërruar jetë“, njoftoi policia.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin