image Aksident në autostradën Prishtinë - Pejë/ Kamioni godet urën

Siguri

Aksident në autostradën Prishtinë – Pejë/ Kamioni godet urën

news image

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në auostradën Prishtinë – Pejë, afër Zonës Ekonomike, raporton Gazeta Sinjali.

Një sinjalizues ka dërguar në adresë të Gazetës Sinjali një video, ku shihet një kamion i cili ka goditur urën.

Gazeta Sinjali ka kontaktuar me Policinë dhe është në pritje të përgjigjeve./GazetaSinjali/