image Afër 300 raste aktive me koronavirus në Kosovë
[wp-story id="814678"]

Shëndetësi

Afër 300 raste aktive me koronavirus në Kosovë

news image

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se 282 raste janë aktive me COVID-19 në Kosovë.

Ndërkohë, në 24 orët e fundit nuk ka pasur viktima dhe u regjistruan katër raste të reja.

Gjithashtu janë kryer 523 testime dhe 32 qytetarë u shëruan.

May be an image of text

/GazetaSinjali/