image Adelina Thaçi me dedikim romantik për bashkëshortin

Showbiz/ Adelina Thaçi me dedikim romantik për bashkëshortin

news image

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Adelina Thaçi, në tetë vjetorin e martesës ka zgjedhur që t’i bëjë një dedikim romantik bashkëshortit, Bardhyl Metës.

Adelina përmes një shkrimi të publikuar në rrjetin social Instagram, ka thënë se është e lumtur që çdo ditë e gëzojnë me shëndet të mirë, si dhe i kanë fëmijët mirë.

Gezuar 8 vjetori i marteses sone, shnet e gezime bashkeudhetari im!“, ka shkruar ndër të tjera Thaçi.

Kujtojmë se çifti kanë dy vajza Fionën dhe Melisën./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin