image 92-vjeçari ia lyen flokët gruas gjatë karantinës - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

55.135

Të shëruar

48.572

Të vdekur

1.399

92-vjeçari ia lyen flokët gruas gjatë karantinës

news image

Një i moshuar 92-vjeçar ia ka lyer flokët bashkëshortes së tij gjatë karantinës, në Izrael. Fotoja është shkrepur dhe publikuar në “Facebook” nga mbesa, Yael Shapira Avraham, e cila ka shkruar:

“Në çdo gjendje, gjyshi dëshiron që gjyshja ime të kujdeset për veten”.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: