image 48-vjeçarit në Bllacë ia vjedhin veturën pa targa, lajmëron Policinë: Çelësat dhe dokumentet ishin brenda - Sinjali

48-vjeçarit në Bllacë ia vjedhin veturën pa targa, lajmëron Policinë: Çelësat dhe dokumentet ishin brenda

news image

Një person ka raportuar në Polici se dikush i ka vjedhur veturën e tij, raporton Gazeta Sinjali.

Burimet e Gazetës Sinjali bëjnë të ditur se i dyshuari ka deklaruar se vetura e tij është vjedhur natën e kaluar në fshatin Bllacë të Suharekës.

Sipas 44-vjeçarit, vetura është pa targa, pasi që ka ardhur nga Italia me targa italiane të cilat më pas janë kthyer në vendin prej nga kanë ardhur.

Sinjali mëson se brenda veturës ndodheshin çelësat dhe dokumentet.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin