image 10 veshjet që janë në trend për vjeshtën 2019

Modë & Stil

Stil/ 10 veshjet që janë në trend për vjeshtën 2019

news image

Anipse stina e vjeshtës ende nuk ka filluar, disenjatorët e modës veçse kanë prezantuar veshjet e tyre që priten të jenë në trend për këtë sezon.

Ashtu siç i kanë prezantuar edhe stilistët, veshjet e vjeshtës së këtij viti janë një kombinim tejet interesant.

Revista amerikane për modë, “Harper’s Bazaar” ka renditur dhjetë veshjet më të mira që janë prezantuar gjatë sfilatave të modës në: Nju Jork, Milano, Londër dhe Paris.

Nëse nuk e keni ndarë ende mendjen se çfarë rroba të blini për vjeshtën e këtij viti, atëherë, ky artikull mund të ju ndihmojë në përzgjedhjen e gardërobës./Sinjali/

Kostumet

image

Bougie Girl

image

Shenja të neonit

image

English Tweed

image

Romanca e errët

image

Në vëmendje

image

Shfaqeni vetën

image

Metal Head

image

Pure Uility

image

Dantellat

image