image Veshjet më të bukura të yjeve në tapetin e kuq të MTV VMAs

Bota e Yjeve

Veshjet më të bukura të yjeve në tapetin e kuq të MTV VMAs

news image

Për shkak të situatës me COVID-19, MTV VMAs këtë vit duket shumë më ndryshe në krahasim me vitet e kaluara.

Ceremonia e ndarjes së çmimeve, e cila nderon më të mirët e muzikës në vitin 2020, u mbajt në arenat e jashtme, të sigurta nga COVID-19 në New York.

Përderisa nuk kishte një audiencë të madhe kësaj here, kishte një listë të interpretuesve yje këtë vit, duke përfshirë talentët si Lady Gaga dhe Ariana Grande, BTS , Miley Cyrus, The Weeknd si dhe Doja Cat.

Duke marrë parasysh se në MTV VMAs është event i rëndësishëm për artistët e botës së muzikës, edhe këtë vit yjet u munduan të duken bukur në realitetin e ri.

Më poshtë gjeni veshjet më të mira të yjeve në këtë ceremoni:


/Gazeta Sinjali/