image 10 ngjyrat e flokëve që janë në trend këtë vjeshtë

Bukuri dhe kujdes

10 ngjyrat e flokëve që janë në trend këtë vjeshtë

news image

Stina e vjeshtës po afron dhe bashkë me të vijnë edhe trendët më të fundit në modë.

Ashtu edhe si koleksionet e veshjeve që prezantohen nga stilistët, parukierët kanë treguar se çfarë ngjyra të flokëve janë në trend këtë vjeshtë, transmeton Sinjali.

Njihuni me dhjetë ngjyrat që do të dominojnë në sezonin e vjeshtës 2019:

Flokët ngjyrë rozë me nuancë në ngjyrën vjollcë

Flokë të bardha me fije platini

Flokë të zinj me hije të ngjyrës së artë

Flokët e kuqërremta

Flokët gështenjë

Flokët e bardha me nuance të luleshtrydhes

Flokë të bardhë

Flokë të bardhë me rrënjë natyrale

Flokët ombre në ngjyrë karameleje

Flokët kafe e errët me shkëlqim./Sinjali/