image Zvicra 'shkollon' Serbinë, aksion i jashtëzakonshëm për ta rikthyer epërsinë - VIDEO

Futboll

Zvicra ‘shkollon’ Serbinë, aksion i jashtëzakonshëm për ta rikthyer epërsinë – VIDEO

news image

Zvicra e ka nisur në mënyrë të pabesueshme pjesën e dytë.

Helvetë kanë përmbysur rezultatin 2-1 ndaj Serbisë, tani në 2-3.

Remo Freuler është ai i cili i ka dhënë avantazhin e dytë Zvicrës, pas një super aksioni të ndërtuar mes Xherdan Shaqirit, Ruben Vargasit dhe Freulerit.

/GazetaSinjaliSport/