image Zhduket një vajzë në Podujevë - Sinjali

Zhduket një vajzë në Podujevë

news image

Një vajzë në Podujevë është raportuar e zhdukur nga Policia e Kosovës, shkruan Gazeta Sinjali.

Rastin në polici e ka raportuar xhaxhai i saj, i cili ka thënë se vajza është larguar nga shtëpia që tri ditë dhe më nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj.

Policia rastin e ka cilësuar si “Person i zhdukur” dhe ka bërë të ditur se është ende në procedurë hetimore./GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin