image Zhduket një vajzë në Ferizaj - Sinjali

Zhduket një vajzë në Ferizaj

news image

Një vajzë është raportuar e zhdukur në Ferizaj, pasi që rastin në Polici e ka bërë të ditur babai i saj, shkruan Gazeta Sinjali.

Prindi i të zhdukurës zyrtarëve policorë iu ka thënë se vajza e tij është larguar nga shtëpia që dy ditë dhe më nuk dinë asgjë për vendndodhjen e saj.

Ndërkohë, ky rast në Polici është cilësuar si “Person i zhdukur”./GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin