image Zhduket një i mitur në Rahovec - Sinjali

Zhduket një i mitur në Rahovec

news image

Një baba nga Rahoveci ka raportuar në polici se djali i tij i mitur është zhdukur që nga 8 gushti, raporton Gazeta Sinjali.

Ai u ka thënë hetuesve policorë se djali i tij kishte dalë nga shtëpia dhe nga mëngjesi i së dielës, familja nuk di asgjë për fatin e tij.

Ndërkaq, policia ka njoftuar se ka nisur hetimet për zbardhjen e këtij rasti. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin