image Zhduket një e mitur nga strehimorja në Klinë
[wp-story id="814678"]

Siguri

Zhduket një e mitur nga strehimorja në Klinë

news image

Një person është zhdukur gjatë ditës së djeshme rreth orës 08:40 në fshatin Klinavë të Klinës, shkruan Gazeta Sinjali.

Sipas burimeve të Gazetës Sinjali brenda Policisë së Kosovës, e mitura është larguar nga strehimorja dhe ende nuk dihet se ku ndodhet.

Ndërsa bëhet e ditur se rasti është duke u hetuar.

/Gazeta Sinjali/