image Zhduket një e mitur në Gjilan - Sinjali

Zhduket një e mitur në Gjilan

news image

Një vajzë e mitur është raportuar e zhdukur në polici nga motra e saj, raporton Gazeta Sinjali.

Sinjali mëson nga burimet brenda policisë se e mitura, sipas motrës së saj, është larguar nga shtëpia që gjendet në rrugën “Idriz Seferi” në Gjilan dhe nuk është kthyer më.

Ajo u ka thënë hetuesve policorë se motra e saj nuk vuan nga ndonjë sëmundje fizike a mendore./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin