image Watford – Liverpool/ Publikohen formacionet zyrtare

Futboll

Watford – Liverpool/ Publikohen formacionet zyrtare

news image

Sot nis xhiroja e tretë e Premier Ligës, ku do të ndeshen Watford dhe Liverpool, me fillim prej orës 13:30, shkruan Sinjali Sporti.

Liverpool ndodhet në pozitën e dytë me 15 pikë, kurse Watford zë vendin e 15-të.

Ekipi i Kloop synon fitore sot në mënyrë që të ruaj hapin me kreun e tabelës, kurse Watford do të mundohet të ndal të paktën një pikë në shtëpi.

Formacioni i Watfordit: Foster, Rose, Troos-Ekong, Masina, Cathcart, Sissoko, Femenia, Sarr, Dennis, Hernandez, Kucka

Formacioni i Liverpoolit: Kelleher, Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson, Henderson, Milner, Keita, Mane, Salah, Firmino

/Gazeta Sinjali Sporti/