image Vushtrri/ Gruaja raporton në Polici se i është zhdukur burri - Sinjali

Vushtrri/ Gruaja raporton në Polici se i është zhdukur burri

news image

Një grua ka raportuar në Polici se para dy ditësh në Vushtrri bashkëshorti i saj ka dalë nga shtëpia dhe më nuk është kthyer, shkruan Gazeta Sinjali.

Ajo zyrtarëve policorë iu ka thënë se nuk dihet asgjë më për vendndodhjen e tij.

Ndërkohë, lidhur me rastin është njoftuar edhe prokurori, i cili ka udhëzuar të hapet rasti si “Person i zhdukur”, që sipas policisë vazhdon të hetohet ende./GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin