image Vjollca mahnitë me pamjen e fundit, e bukur dhe elegante - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

17009

Të shëruar

14716

Të vdekur

656

Vjollca mahnitë me pamjen e fundit, e bukur dhe elegante

news image

Vjollca Haxhiu vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të pëlqyera kosovare, shkruan Gazeta Sinjali.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikore.

Vjollca është shumë aktive kohët e fundit në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto në Instagram ku është shfaqur në super formë.

E veshur me fustan e me maicë, Vjollca shfaqet super joshëse në imazhin e fundit./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: