image Visar Bekaj: Duhet të punoj shumë që të jem titullar te Kosova

Futboll

Visar Bekaj: Duhet të punoj shumë që të jem titullar te Kosova

news image

Portieri i Tiranës, Visar Bekaj ka folur për mundësinë e inkuadrimit në përfaqësuesen e Kosovës, shkruan Sinjali Sporti.

Ai ka thënë që duhet të punoj shumë që ta arrijë vendin e titullarit.

“Kam detyrë të punoj shumë dhe të arrij vendin e titullarit edhe në përfaqësuese”, ka thënë Bekaj për SuperSportin.

/Gazeta Sinjali Sporti/