image VIDEO/ Shpërthen zjarr në një objekt në Tophane

Sinjalizime

VIDEO/ Shpërthen zjarr në një objekt në Tophane

news image

Një zjarr i madh duket të ketë shpërthyer pak minuta më parë në një ndërtesë në lagjen Tophane në kryeqytet.

Sinjalizues të Gazetës Sinjali kanë dërguar pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet tym i madh përreth, teksa nuk dihet se çka ka shkaktuar zjarrin.

Në vendngjarje kanë djalë njësitet policore dhe zjarrfikësit.

Gazeta Sinjali ka kontaktuar Policinë e Kosovës për të marrë detaje, por që deri më tani nuk janë përgjigjur.

Sinjali do t’iu mbajë të informuar lidhur me rastin.

/GazetaSinjali/