image Video që po çmend rrjetin: Bora përmend Beatrixin në “Për’puthen” - Sinjali

Video që po çmend rrjetin: Bora përmend Beatrixin në “Për’puthen”

news image

Bora Zemani dhe Beatrix Ramosaj janë në çdo moment në qendër të vëmendjes së fansave dhe jo vetëm, të cilët kapin çdo detaj të tyre.

Ato janë komentuar shumë për shkak të situatës që u krijua brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” me aktorin e humorit, Donald Veshaj.

Por jo vetëm kaq, pasi së fundmi moderatorja e njohur e ka përmendur këngëtaren teksa po moderonte “Për’puthen”.

Në fakt e gjitha ka qenë një lapsus, por përdoruesve të rrjeteve sociale nuk mund t’u shpëtonte një gjë e tillë.

Në një moment në “Për’puthen” Bora thotë: “Në komentet që pamë në puntatën e djeshme, kemi ende për të parë nga takimi i Rrushes dhe Trixë…, Kristos”.

Moderatorja ka ngatërruar emrin e Kriston dhe Trixës dhe momenti tashmë po bën xhiron e rrjetit.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin