COVID-19

Të infektuar

10247

Të shëruar

5944

Të vdekur

327

Modë/ Veshjet më të mira në “MTV EMA 2019”

news image

Mbrëmjen e kaluar në Seville të Spanjës është mbajtur ceremonia e ndarjes së çmimeve ‘MTV Europe Music Awards 2019’.

Të pranishëm në këtë event ishin personazhe të njohur nga e gjithë bota, të cilët i kanë kushtuar veshjes një rëndësi të veçantë.

Teksa parakaluan në tapetin e kuq ata tërhoqën vëmendjen e të gjithëve, kështu duke bërë që të cilësohen si veshjet më të mira të mbrëmjes.

Ja cilat janë ato veshje:

Ava Max

Dua Lipa

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez

Leomie Anderson

Nicole Scherzinger

Niall Horan

Becky G

Kujtojmë se Dua Lipa dhe Ava Max performuan në këtë ceremoni, duke lënë të pranishmit pa fjalë me interpretimin e tyre live./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin