image Vesa vjen në bashkëpunim me këngëtaren e njohur me famë ndërkombëtare
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Showbiz/ Vesa vjen në bashkëpunim me këngëtaren e njohur me famë ndërkombëtare

news image

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, ka treguar se së shpejti do të publikojë projektin e ri muzikor.

Artistja shqiptare ka vendosur të sjell një bashkëpunim me këngëtaren gjithashtu të njohur shqiptare me famë ndërkombëtare, Njomza Vitia.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Vesa përmes një imazhi të publikuar në rrjetin social Instagram, transmeton Gazeta Sinjali.

“Çfarë nate! Njoma ti ishe e mrekullueshme. Çfarë zëri, çfarë performance. Shumë krenare me ty. Mezi po pres për këngën tonë. Po ky është lajmi”, ka shkruar ajo në imazhin e publikuar.

Asnjëra nga këngëtaret nuk kanë dhënë detaje të tjera rreth këtij projekti dhe mbetet të shihet se çfarë kanë përgatitur ato për publikun./Gazeta Sinjali/