image Vesa Luma ndan një imazh të ëmbël të djalit - Sinjali

Vesa Luma ndan një imazh të ëmbël të djalit

news image

Këngëtarja e njohur, Vesa Luma ka postuar një fotografi të ëmbël të djalit të saj, shkruan Gazeta Sinjali.

“Falemderit Zot për këtë bekim! Ti kemi femijet me shëndet, asgjë tjetër nuk është më e rëndësishme“, ka shkruar Vesa poshtë fotografisë.

Vesa është e martuar me reperin nga Shqipëria, Big Basta, dhe kanë një fëmijë së bashku.

Çifti ka kohë që jetojnë në Zelandë të Re dhe janë shkëputur nga muzika.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: