image Vendimi i Kushtetueses/ Hoti thyen heshtjen dhe del para mediave - Sinjali

Vendimi i Kushtetueses/ Hoti thyen heshtjen dhe del para mediave

news image

Kreu i Qeverisë tashmë në detyrë, Avdullah Hoti, në ora 15:00 do të mbajë një konferencë për media, raporton Gazeta Sinjali.

Kështu është bërë e ditur përmes një komunikate për media nga Qeveria.

“Kryeministri Avdullah Hoti mban konferencë për media. VENDI: Ndërtesa e Qeverisë KOHA: 15:00”, shkruhet në njoftim.

Kjo është hera e parë që Hoti po deklarohet para mediave që pas vendimit të mbrëmshëm të Gjykatës Kushtetuese.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin