image Vendi në zgjedhje, kryeministri Rama ka diçka tjetër për t'i uruar shqiptarët (VIDEO)

Shqipëri

Vendi në zgjedhje, kryeministri Rama ka diçka tjetër për t’i uruar shqiptarët (VIDEO)

news image

Sot në Shqipëri po zhvillohen zgjedhjet lokale në të gjithë vendin. Ndërkohë, që “ethet” e garës kanë nisur në çdo bashki, kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që t’iu uroj shqiptarëve një të diel të bukur përmes një video të publikuar në rrjetet sociale.

Në këtë pamje shfaqet instalacioni më i ri i vendosur në shëtitoren Taulantia të qytetit të Durrësit, ku shumë turistë shihen teksa bëjnë foto.

“MIRËMËNGJES  dhe një të diel të bukur si zemra juaj”, ka shkruar ai krahas videos.

https://www.facebook.com/watch/?v=780144736890851

/GazetaSinjali/