image VËMENDJE! KUJTESA vazhdon ofertën me MEGA ZBRITJE në pakon MEGA HERO!

Sociale

VËMENDJE! KUJTESA vazhdon ofertën me MEGA ZBRITJE në pakon MEGA HERO!

news image

Oferta e Dhjetorit në platformën Kujtesa, po Vazhdon! Merr Pakon Mega Hero me zbritje nga 24.99€ për veç 17.99€ në Muaj! Apo përfitoni duke kursyer 50€ në çmim për 6 muaj nga 149.99€ për 99.99€, si Mega Zbritja për 12 muaj nga 299.88€ për vetëm 179.99€ ku JU kurseni deri në 120€!!

Në platformën Kujtesa mund të ndiqni kanalet më të shikuara vendore si: T7, Klan Kosova, Kanal10, Tv Dukagjini, KlanTV, Alsat M si dhe shumë e shumë të tjera.

ABONOHUNI TANI:https://www.kujtesa.com/ofertat/

Plot 26 Liga të Sportit të cilat janë më të shikuarat dhe mund t’I ndiqni në platformën Kujtesa si: UEFA Champions League, UEFA Europa League, UEFA Conference League, La Liga, FFK, Ligue 1, Serie A (transmetim ne kanale Internacionale), Carabao Cup, Coppa D’Italia, NBA, BIBL, Formula 1, MotoGP, Wimbledon si dhe shumë e shumë Sporte të ndryshme në plot 16+ Kanale të Sportit.

Kjo ofertë përfshinë Shpejtësinë më të madhe të Internetit në vend, deri në 1 Gbps!

Për të gjithë të interesuarit, Ofertën mund ta merrni në cilëndo Pikë Shitëse të Kujtesa në Kosovë.

Oferta dhe Sasia është e limituar, andaj nxitoni dhe përfitoni nga kjo MEGA Ofertë!

 /GazetaSinjali/