image Vëllai e raporton të zhdukur vëllain në Podujevë
[wp-story id="814678"]

Siguri

Vëllai e raporton të zhdukur vëllain në Podujevë

news image

Një person nga fshati Majac në Podujevë e ka raportuar vëllain e tij të zhdukur në Polici, shkruan Gazeta Sinjali.

Ai zyrtarëve policorë iu ka thënë se vëllai i tij është larguar që dy ditë nga shtëpia dhe më nuk është kthyer.

Sipas policisë, rasti është cilësuar si “Person i zhdukur” dhe është ende në hetime.

/GazetaSinjali/