image Fëmija dërgohet pa shenja jete në Emergjencën e Skenderajt, Policia e cilëson vdekje të dyshimtë

Siguri

Fëmija dërgohet pa shenja jete në Emergjencën e Skenderajt, Policia e cilëson vdekje të dyshimtë

news image

Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur në Skenderaj dje rreth orës 15:00, shkruan Gazeta Sinjali.

Në lidhje me rastin Policia e Kosovës ka raportuar se një fëmijë është dërguar me Emergjencë në spital, ku dhe aty ka ndërruar jetë.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për Obduksion.

Ndërkohë, rasti në Polici rasti është cilësuar si “Vdekje e dyshimtë”./GazetaSinjali/