image Vdekje e dyshimtë në Gjilan - Sinjali

Vdekje e dyshimtë në Gjilan

news image

Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur në Zhegër të Gjilanit dje rreth orës 16:00, ku një person është gjetur pas shenja jete në shtëpinë e tij, shkruan Gazeta Sinjali.

Policia ka bërë të ditur se në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse dhe ekipi mjekësor i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion./GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin