image Vajza e Putin nxjerr me qira apartamentin luksoz prej “floriri” - Sinjali

Vajza e Putin nxjerr me qira apartamentin luksoz prej “floriri”

news image

Po qarkullojnë zërat se Svetlana bashkë me vajzën Luiza po kërkojnë të japin me qira apartamentin luksoz prej 7,700 paund në muaj.

Një kompani imobiliare ka zbuluar nga brenda ekstravagancën e jashtëzakonshme të ambienteve të brendshme të veshura me ar, të cilat një ekspert tha se tregonin stilistë që lajkatonin ‘kotësinë’ e pronarit.

Kati i parë ka një dhomë ndenjjeje dhe një tarracë me pamje nga lumi Neva. Një llambadar gjigant mund të shihet i varur nga tavani në korridor.

Dhoma e fëmijëve përmban një tavan të pikturuar në mënyrë të ndërlikuar. Banja përmban pllaka dhe një pasqyrë të madhe prej ari.


/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin