image Ujqit shfaqen pranë rrugës kryesore në Dragash
[wp-story id="814678"]

Sociale

Ujqit shfaqen pranë rrugës kryesore në Dragash

news image

Disa ujq janë parë sot në afërsi të rrugës kryesore në qytetin e Dragashit, shkruan Gazeta Sinjali.

Përmes një videoje të publikuar nga mediat lokale, shihet se dy ujq kanë shëtitur afër rrugës dhe në fund janë larguar.

Kujtojmë që kafshët e egra, si ujqit, kryesisht qëndrojnë nëpër male.

/GazetaSinjali/