image Trupat e pajetë të nxënësve largohen nga Spitali i Pejës

Siguri

Trupat e pajetë të nxënësve largohen nga Spitali i Pejës

news image

Dy trupat e pajetë të nxënësve që humbën jetën nga sulmi me armë zjarri që ndodhi në mbrëmjen e sotme në Gllogjan, Instituti i Mjekësisë Ligjore i ka tërhequr nga Spitali i Pejës.

Ata nuk mundën t’ju rezistojnë plagëve të marra dhe kanë ndërruar jetë në Spitalin e Pejës.

Në këtë ngjarje tragjike, ka humbur jetën edhe shoferi i autobusit i cili ka vdekur në vendin e ngjarjes. Turpi i pajetë i tij u largua nga vendi i ngjarjes para pak çastesh.

/GazetaSinjali/