image Tortë me lëndë narkotike, kështu ia feston ditëlindjen Arbenita të dashurit të saj

Bota e Yjeve

Tortë me lëndë narkotike, kështu ia feston ditëlindjen Arbenita të dashurit të saj

news image

Reperi nga Gjilani, Fero sot feston ditëlindjen dhe mbush 23 vjet.

Urimet për reperin filluan që nga orët e para të mëngjesit, ndërsa nuk mungoi as urimi i të dashurës së tij, Arbenita Ismajlit.

Partnerja e reperit, Arbenita, e befasoi atë me një tortë, të dekoruar me marihuanë, ndërsa në mbishkrimin që ia la fotos janë fjalët “Ditëlindja e të dashurit”.

Me rastin e ditëlindjes, Fero publikoi projektin e ri muzikor me titull “2Pac”, të vizuelizuar edhe me videoklip. /Gazeta Sinjali/