COVID-19

Të infektuar

5118

Të shëruar

2370

Të vdekur

108

Stili/ Tendencat më të bukura për t’i dizejnuar thonjtë këtë sezon

news image

Trendi më i ri i thonjve këtë sezon është që t’i mbushni ata me dizajne të ndryshme.

Shihet se më në modë këtë sezon do të jenë format katrore të thonjve, transmeton Gazeta Sinjali.

Lulet dhe ngjyrat më të lehta gjithashtu shihet se janë kthyer në trend nga blogeret e njohura.

Më poshtë mund t’i shihni se cilat trende të thonjve do të përdoren shumë këtë sezon./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: