image Tea, Fationi dhe Antonela nga ‘‘Për'puthen’’, kalojnë natën bashkë
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Tea, Fationi dhe Antonela nga ‘‘Për’puthen’’, kalojnë natën bashkë

news image

Nga emisioni “Për’puthen”, ata që nuk gjetën dashurinë, tani janë bërë shokë të pandashëm nga njëri-trjetri, shkruan Gazeta Sinjali.

E si duket Tea, Fationi dhe Antonela po kalojnë fundjavën bashkë. Mësohet se ata ndodhen në jug të Shqipërisë.

Tea postoi një video duke kapur Fationin në ballkonin e dhomës ngjitur me të.

A po sjellin treshja ndonjë bashkëpunim?./Gazeta Sinjali/